1) Kvaliteetsed Materjalid Kõik toodetud Koreas.

Kõrge kvaliteediga puuvillane kangas: ebemevaba, tolmuvaba, hüpoallergeeniline ja kõrge kvaliteediga puuvillane õhuke kiud pakub super-kerget tunnet ja mugavat kasutamist tundmata ärritust. Enamik teisi brändi tootjaid kasutab paksemat ja jäigemat kangast.

Hüpoallergeeniline akrüülpolümeer liim: oma retsept standardse spetsifikatsiooniga, akrüülpolümeer liim on täiesti ohutu nahale ja meil on kõrgtehnoloogia selleks, et oleks võimalik reguleerida liimi nakketugevust vastavalt klientide soovidele mida ei saa teha paljud teised tootjad.

Stabiilne haardumistugevus:see on kõige olulisem osa kinesioteibist. Meie liimil on väga stabiilne haardumistugevus ja liim ei sisalda mingeid ohtlikke keemilisi materjale ning on vaba sellistest probleemidest, nagu jälk lõhn, sügelus, turse, lööve.
 
2) Ilusad värvid
 

Kaunid ja trendikad värvid meeldivad kõigile. Meie värvivalikus on praegu beež, sinine, must, oranž, roosa, roheline, punane, lilla  ja kollane.
 
3) Spetsiaalselt loodud Ares Teibi teistsugune versioon
 

Erinevad versioonid Ares Teibist spetsiaalselt ja üheselt ette nähtud kasutamiseks meditsiinis ja agressiivsete spordialade sportlastele,  kuna neil on sageli vaja teistmoodi toodet kui seda on standartne Ares Teip. Seda toodet on võimalik eraldi tellida.
 
4) Jõulise välimusega pakend
  

Meie klientidele meeldib meie pakendi kujundus. Pakendid näevad välja väga sportlikud ja moodsad, jäädes silma igaühele. Kogu pakendi disain on tehtud professionaalsete tootedisainerite, graafika disainerite ja fotograafide poolt.
 
5) Sajad asjakohased juhised internetis
 

Sajad paigaldused mis on ka korrapäraselt ajakohastatud, et katta kõige levinumad vigastused ja kehaosad on saadaval tasuta meie kodulehel ning mobiilses veebis. Seega saate nendele juhistele kõikjalt kergelt ligi pääseda.